Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telepatia
Flychring Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #1
telepatia
wiele ludzi mówi o tym, że mają "telepatyczne" myśli, czyli w tym samym czasie na coś wpadli i to powiedzieli. ale czy ta telepatia to jest naprawdę, czy to tylko zbieg okoliczności, że pomyśli się z kimś o tym samym w tym samym czasie?

stopka!
01-28-2014 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Conssi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: telepatia
wydaje mi sie, że to raczej zbieg okoliczności. jak się z kimś przyjaźnisz, to wiadomo że ta osoba jest do ciebie podobna, ma podobne zainteresowania oraz lubi podobne rzeczy, więc w danej sytuacji łatwo jest wpaść na to samo. Prawdziwa telepatia to taka, gdzie dwie osoby są od siebie oddalone i pomimo tej odległości potrafią myśleć i robić te same rzeczy
01-28-2014 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tidis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: telepatia
podobno bliźniaki czują coś na wzór telepatii, a może to właśnie one mogłyby coś powiedzieć o telepatii. wydaje mi się, że bliźnięta właśnie odczuwają obecność swojego bliźniaka i myślą zazwyczaj o tym samym w tym samym czasie. w przypadku innych osób to chyba tylko przypadek, że myślą tak samo
02-10-2014 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Siecred Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: telepatia
a ja wierzę w telepatię. bez przyczyny ktoś tego nie wymyślił tylko po prostu zaobserwowano fakt i teraz próbuje się to wyjaśnić. na pewno bliźniacy potrafią porozumiewać się telepatycznie, a obce osoby....chyba nie mają na to szans

stopka!
02-19-2014 01:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości