Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bez makijażu
Acsuc Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Reputacja: 0
bez makijażu
wychodzicie z domu bez makijażu? czy to nie jest przesada, aby za każdym razem prezentować się idealnie? a gdzie naturalność, spontaniczność w której nie da się być wystylizowaną lalkąDuży uśmiech

stopka!
02-04-2014 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Siecred Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
RE: bez makijażu
zdecydowanie tak, bo nie można bez przerwy tylko zajmować się swoim wyglądemDuży uśmiech trochę naturalności też potrzeba, a poza tym nie wyobrażam sobie, że cały czas mam makijaż, a mój facet nawet nie będzie wiedział jak wyglądam bez niegoDuży uśmiech

stopka!
02-04-2014 02:15 PM
Skirlif Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 39
z jednej strony macie rację, ale z drugiej jak się wpisać w nurt zawsze bycia ideałemDuży uśmiech teraz jest taki świat, że trzeba być mądrym, ładnym, zadbanym, zawsze uśmiechniętym, mieć czas na wszystko i we wszystkim być najlepszym. jak nie jesteś to do widzenia, bo są inni, którzy lepiej wyglądają, są zabawniejsi itd. Jednym slowem makabra, ale przyjrzyjcie się uważnie, dokladnie tak jest, więc jak nie dbać o wygląd

stopka!
02-10-2014 03:16 PM
Flychring Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
prawda jest taka, że dzisiaj nie da się wyglądać źle, bo od razu będzie się wziętym za niechluja itd. dlatego wydaje mi się, że nie da się wyjść z domu jakkolwiek ubranym lub nieuczesanym. zbyt duże są wymagania co do kobiet, bo za sprawą mediów każda z nas ma wyglądać super, używać super nowoczesnych kosmetyków oraz być zawsze modnie ubrana. a jak taką się nie jest, to żaden sukces cię nie spotka.

stopka!
02-13-2014 02:16 PM
Tidis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
ja zupełnie nie rozumiem czym wy się przejmujecie. facet lubi popatrzeć na ładną kobietę, ale nie musi ona być zawsze wymalowana. gdyby kobiety się tak nie przejmowały wyglądem, nie wpadałyby w depresję i te chandryDuży uśmiech dlatego odpuście sobie i wyluzujcie. tak będzie dla wszystkich najlepiejUśmiech
02-13-2014 02:32 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości