Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFO
Peti Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #1
UFO
wierzycie, że istnieje ufo? co sądzicie o wydarzeniach w Roswell? prawda czy mistyfikacja?

stopka!
01-23-2014 12:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Flychring Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #2
RE: UFO
to jest ciężki temat, bo ani nikt konkretnie nie obalił tej teorii, że kosmici istnieją, ani jej nie potwierdził. zdarzają się ludzie, którzy twierdzą że ich ufo porwało, ale mam wrażenie, że raczej mają coś z głowąDuży uśmiech

stopka!
01-23-2014 01:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tidis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #3
RE: UFO
jak nic jest to amerykański wymysł. upozorowali wszystko, żeby sobie kasę nabijać z wycieczek. zresztą nawet jakby to ufo by było i sobie przyleciało, to jak zobaczyli że jesteśmy zacofani, to co by się mieli nami dalej interesować
01-23-2014 01:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Siecred Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #4
RE: UFO
(01-23-2014 01:31 PM)Tidis napisał(a):  jak nic jest to amerykański wymysł. upozorowali wszystko, żeby sobie kasę nabijać z wycieczek. zresztą nawet jakby to ufo by było i sobie przyleciało, to jak zobaczyli że jesteśmy zacofani, to co by się mieli nami dalej interesować

no na przykład po to, żeby sobie ekspansję zrobić. skoro jesteśmy tacy durni, to przecież mogą sobie naszą przestrzeń wykorzystaćDuży uśmiech ja myślę, że gdzieś tam w kosmosie są, bo całego nikt jeszcze nie zbadał i nawet nie wiemy tak naprawdę jak jest wielki.

stopka!
01-28-2014 03:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Conssi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #5
RE: UFO
ja myślę, że gdzieś tam sobie UFO istnieje, bo przecież zdarza się, że kosmici porywają ludzi. W takich przypadkach nawet psychiatrzy stwierdzają, że ci ludzie nie mają problemów z głową, bo w badaniach wychodzi, że są normalni. więc coś w tym musi być, że kosmici ich sobie porywają
02-04-2014 12:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Acsuc Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 38
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #6
RE: UFO
od tych wydarzeń minęło tyle czasu i tyle jest niejasności, że chyba nigdy nikt nie dowie się jak było naprawdę. jest kilku naukowców, którzy zaryzykowali swoimi karierami naukowymi, mówiąc że ufo naprawdę rozbiło się w Roswell. wydali także książkę, w której przywołują na potwierdzenie tej tezy wypowiedzi świadków i osób, które wtedy były związane z bazą wojskową. ale nadal jest tyle niewiadomych, że trudno ocenić co jest prawdą, a co kłamstwem wojska

stopka!
02-04-2014 02:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tidis Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Post: #7
RE: UFO
(02-04-2014 02:09 PM)Acsuc napisał(a):  od tych wydarzeń minęło tyle czasu i tyle jest niejasności, że chyba nigdy nikt nie dowie się jak było naprawdę. jest kilku naukowców, którzy zaryzykowali swoimi karierami naukowymi, mówiąc że ufo naprawdę rozbiło się w Roswell. wydali także książkę, w której przywołują na potwierdzenie tej tezy wypowiedzi świadków i osób, które wtedy były związane z bazą wojskową. ale nadal jest tyle niewiadomych, że trudno ocenić co jest prawdą, a co kłamstwem wojska

dlatego dalej podtrzymuję, ludzie UFO nie istnieje!
02-13-2014 02:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości